Aktualne promocje

2019-08-06

W sierpniu na Mazurach zaczynają kwitnąć wrzosy. Las pachnie słońcem i olejkiem sosnowym. Jak jest choć trochę deszczu i nie za zimne noce to w lasach są grzyby - piękne podgrzybki i szlachetne, beżowe prawdziwki.
W jeziorach woda podgrzana lipcowym słońcem, tłumu turystów nie ma (chyba, że w Mikołajkach na promenadzie przy porcie), bo każdy prawdziwy wielbiciel Mazur siedzi w swoich krzakach, lub rowerem przemierza leśne dukty, albo łowi ryby z łódki, albo wiosłuje na kajaku, albo po prostu w zacisznym miejscu oddaje się błogiemu kontemplowaniu nic nie robienia w pięknych okolicznościach przyrody...

Brzmi nieźle, prawda?
Ale żeby nie wyglądało, że to jakaś odludna kraina, te Mazury, to wieczorem, przy ognisku, są spotkania w większym gronie: znajomych i nowo-poznanych, długie rozmowy, i kiełbaski, i piwko i oglądanie gwiazd na czarnym jak smoła niebie. Te gwiazdy, w ilościach tak niewyobrażalnych, są widoczne tylko tu.  Więc przyjeżdżajcie to zobaczyć. W sierpniowe noce, gwiazdy spadają, i spełniają się marzenia. A już na pewno tak się dzieje w Mazurskim Marzeniu! :o))
 

 

Czekamy na Was w Wierzbowie, przy ognisku,

Gospodarze w Mazurskim Marzeniu


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czytaj dalej